המותג Crazy Happy, נולד במהלך סגר הקורונה השני בישראל ע״י יפעת ומורן דיין, מעצבים גרפיים מומחים בעיצוב ספרים והבעלים של גם וגם ספרים.

המותג הזה הוא חלום ילדות של יפעת שמורן הצטרף אליו ומגשים יחד איתה.

״מאז ומתמיד אהבתי מוצרי נייר. הייתי הילדה עם המכתביות, זו שמציירת ללא הפסקה ויש לה צידנית (לא פחות ולא יותר) מלאה בטושים וצבעים מכל מיני סוגים, ילדה יצירתית שגוזרת, מציירת ומדביקה כל היום (כשהיא לא קוראת). תמיד היו לי כל מיני מחברות ונורא אהבתי להתחיל מחברת ״חדשה״ גם אם לא סיימתי את הקודמת עדיין, לצייר שער חדש ולהתחיל לכתוב יפה ומסודר. (לא חשוב שבהמשך הכתב שלי היה מתבלגן כי הוא פשוט נוראי).

כל השנים היה לי גם יומן שרשמתי בו את המשימות שלי ועשיתי וי ליד כל משימה שהושלמה כדי לא לשכוח.
זו ממש דרך חיים. גם היום יש לי מגירה מלאה במחברות מגניבות, יומן מושקע (ומקושט), ותמיד היה לי את החלום הזה להקים מותג של מוצרי נייר מעוצבים משלי.
חלום שתמיד נדחק הצידה איך שהוא בין שאר העיסוקים שלנו.

אבל אף פעם לא ויתרתי עליו. הדרך שלי לממש אותו, לפחות בקטנה, ויעידו לקוחותינו בסטודיו גם וגם ספרים, היתה להכין מתנת נייר מעוצבת, מאויירת ומושקעת כל שנה ולשלוח ללקוחות שלנו בראש השנה. בכל שנה מוצר אחר. היו לנו לוח שנה מאוייר לשולחן העבודה, לוח שנה שהופך לכרטיסי ברכה שניתן לתלוש ולהשתמש בהן, לוח שנה לתחום התרבות עם תאריכים חשובים בתעשייה, היה גם לוח שנה פוסטר לתלייה ולאחרונה – מחברות תכנון שנתי מגניבות!

התגובות שקיבלנו השנה על מחברת התכנון ששלחנו, ממש עכשיו בראש השנה האחרון, ללקוחות וקולגות, היו לא פחות ממדהימות. כיף גדול וסיפוק אדיר לדעת ששימחנו כך את כל מי שקיבל אותן.
אז קיבלנו חשק להמשיך ולשמח וכדי לעשות זאת החלטנו להגשים את החלום ולהקים את המותג שתמיד חלמתי עליו. כי אם לא עכשיו אימתי.

מוזמנים להכנס לחנות שלנו, להזמין ולהנות ממגוון מחברות לשימושים שונים, ובקרוב גם מוצרים נוספים, שיעזרו לכם, למרות הכל, לשמור על התקווה והעשייה, לארגן את היום שלכם, לזכור את כל מה שחשוב לכם, ולשמור על אנרגיה חיובית.

נ.ב: אם אתם תוהים למה Crazy Happy, אז כל מי שאוהב/ת מוצרי נייר יעידו שזו התחושה שעוברת בגוף כשפותחים חבילה של מוצרי נייר יפייפיים שבחרת, הזמנת וקיבלת בדיוק כפי שרצית. וזו ההרגשה שנשמח להעניק לכם כשתקבלו את המוצרים שלנו.